Telefon Dinleme

Telefon Dinleme-ücretsiz Telefon Dinleme-Monitorminor-Whatsapp Takip Programı

Telefon Dinleme 

Ücretsiz telefon dinleme ile günümüzde artan teknolojik gelişmeler sonucunda yayılım gösteren akıllı telefonların artış göstermesi ile birlikte bu tarz programlarda oldukça çok karşımıza çıkmaktadır. Geçmişte telefon sadece konuşmak amacı ile kullanılmaktaydı. Fakat günümüzde farklı amaçlar ile farklı sektörlerde etkin bir araç görevi görmektedir.

Özellikle sosyal medyalarda meydana gelen gelişmeler ile evli ya da nişanlı birçok kişi bu medyaları sık bir şekilde kullanmaya başladı. Genellikle bize gelen şikâyette bu doğrultularda olmakta ya bireyler aldatılma şüphesi duyuyor ya da çocuklarını korumak amacı ile özel yazılımımızı satın almak istiyor. Sevdiklerinizin ya da çocuklarınızın saatlerce telefonda neler yaptığını bilmek isteyenler için ideal bir program haline gelmiştir.Monitorminor

Telefonlarda yapılmakta olan tüm işlemleri karşı tarafın haberi olmadan bilmek isteyenlere sunduğumuz bu hizmet özellikle son zamanlarda oldukça popüler bir hal alarak oldukça talep edilen bir yazılım oldu. Her geçen gün gelişmekte olduğumuz bu özel projemiz sektörümüzde ilk sırada yer alıyor.

Adını sıkça duyurmaya başlayan yazılımımız oldukça kapsamlı bir projedir ve tablet, telefon, akıllı saat gibi pek çok yerde başarılı bir işleyiş göstermektedir. Sistemde meydana gelen her türlü işlemler ile ister anlık isterseniz kaydetme özelliği ile daha sonra eksiksiz bir şekilde gerçekleşen aramaları ve mesajları görebilir hatta kaydedebilirsiniz.

Tasarlamış olduğumuz bu programda yer tespiti özelliği de mevcuttur. Sistem yer alan kamera sayesinde takip ettiğiniz kişilerin bulunduğu ortamların resimlerini dahi görebilirsiniz. Size sunduğumuz bu yazılımı almadan önce size 24 saatlik ücretsiz telefon dinleme programı denemeniz sağlamakta olup size ön bir gösterim imkânı tanınmaktadır.

ÜCRETSİZ TELEFON DİNLEME VE Monitorminor YAZILIMI ÖZELLİKLERİ
Ücretsiz telefon dinleme programında sizlere orijinal yazılım ile aynı özellikler sunulmaktadır. Bu özellikler başlıca:

Anlık mesaj
Cihaz kontrolü
Galeri kontrolü
Kolay kullanım gibi çeşitlidir.
Özellikleri tanımlayacak olursak:

Anlık mesaj özelliği, takip ettiğiniz kişilerin mesajlarını hatta WhatSapp konuşmalarını dahi görmenize olanak sunar. Bildirim, uygulama da takip ettiğiniz kişinin telefonuna her arama ya da mesaj geldiğinde sizlere otomatik olarak bildirim verilmektedir.

Cihaz kontrolü, cihazı kendi telefonunuz üzerinden kontrol etme imkânı sunar. Çağrı takibi, yüklemiş olduğunuz yazılım ile karşı tarafta olan aramaları görebilir, dinleyebilir hatta kaydedebilirsiniz.

Galeri kontrolü, yazılım ile takip etmekte olduğunuz kişinin galerisini görebilirsiniz.

Geçmiş özelliği, karşı tarafından telefonundan girilen internet geçmişini takip edebilirsiniz.
Kolay kullanım sunumu, yazılımımız oldukça pratiktir ve kolay bir kullanım sunar.
Şifre bilgisi, karşı tarafın tüm hesap şifrelerini öğrenebilirsiniz.
Uygulama kontrolleri, Takip edilen kişinin rehberine kolay bir şekilde ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.
Gizlilik, Uygulamayı karşı tarafın cihazında basit bir şekilde gizleyebilirsiniz.
Yazışmaları görebilme, telefona gelen ve gönderilen tüm mesajları okuyabilirsiniz.
Yer takibi, bu tür programların olmazsa olmazıdır. Takip edilen kişinin nerede ya da kimle olduğunu görebilirsiniz.
ÜCRETSİZ TELEFON DİNLEME UYGULAMASININ UYUMLU OLDUĞU CİHAZLAR
Ücretsiz telefon dinleme yazılımımız özel bir şekilde hazırlanarak tüm markalara uyumlu bir halde tasarlanmıştır. Uyumlu olduğu cihazlardan bahsedilecek olunursa, bunlar:

Iphone markasında üretilmekte olan Iphone 5, ıphone 5s, ıphone 6 ve plus, ıphone 7 gibi pek çok cihaz ile uyumludur. Uyumlu olan diğer bir marka ise Samsung tarafından üretilmiş olan tüm S/ Note/ A ve J serisi cihazlarıdır. Diğer markalar ise şu şekildedir: HTC, Casper, Asus, Lg, Sony, General Mobile, Lenova, Vestel ve Huawei markaları olmaktadır. Yani bu yazılım hemen hemen Türkiye çapında bir, iki marka dışında her cihazla uyumlu çalışmaktadır.

Telefon dinleme

Monitorminor

Dinleme programı

Whatsapp takip

Telefon dinleme programı

Ortam dinleme

Telefon izleme

Telefon izleme programı

Minor izleyin

Ücretsiz telefon dinleme

Telefon dinleme

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir